Rita e mahnitur, nuk mund të besonte se aq shumë njerëz janë mbledhur për të

Rita e habitur

Rita e habitur

Pubblicato da N’Rm I su Sabato 17 febbraio 2018

Rita Ora është mahnitur me prezencën e madhe të njerëzve para koncertit të saj.

Në disa imazhe që i ka publikuar në rrjetet sociale, këngëtarja është shfaqur e habitur që aq shumë njerëz po grumbulloheshin në qendër të Prishtinës për ta parë nga afër interpretimin e saj.

Në një video të publikuar në InstaStory, 27-vjeçarja ka shikuar nga dritarja publikun e grumbulluar përreth skenës dhe është shfaqur e habitur me atë që ka parë.

Ndërsa në një tjetër video, është xhiruar qendra e kryeqytetit dhe njerëzit duke u mbledhur para koncertit.

Po shfaqen...

“E pabesueshme, Kosova”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e kësaj videoje. Më poshtë jua sjellim edhe momentin e daljes së Ritës në skenë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ushqimet që nuk duhen ngrohur, sepse helmoheni!

Rita Ora

Ardhja e Rita Orës në Kosovë i kushtoi shtetit 300 000 EURO!