Rrisni buzët me ndihmën e grimit: Transformim i pabesueshëm për 3 minuta!

Buzë të plota janë në trend tashmë disa vite. Mund të bëni mrekulli me ndihmën e përdorimit të paktë të grimit, ndërkaq nga kjo video do të mësoni se si duhet të veproni.

Një artiste e grimit, ju jep disa këshilla se si t’i bëjmë buzët të jenë më të trasha dhe të plota në mënyrë natyrale.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Rregullat e mirësjelljes (bontonit), gjatë takimit me ish të dashurin!

Rritja e thonjve të këmbës brenda lëkurës – Çdo gjë që duhet të dini