Rroba më moderne për këtë sezon: Si t’i bëni xhinset me inxhi (Foto, Video)

0 221

Ju nevojiten vetëm një palë xhinse të vjetra, inxhi dhe magjinë mund ta filloni!

Këtë herë, do t’ju mësojmë se si t’i bëni xhinset me inxhi, të cilat tashmë një kohë po i pushtojnë rrjetet shoqërore, ndërkaq blogeret e modës tashmë me kënaqësi po i kombinojnëme bluza romantike, këmisha… dantella, me supe të zbuluara etj.

Inxhitë kësaj pjese të përhershme i japin një dozë glamuroziteti, ndërkaq xhinset e këtilla mund t’i vishni me atlete, këpucë me taka, sandale etj.

Pra, për këtë projekt ju nevojiten një palë xhinse, të cilat ju rrinë kot në dollap, ndërkaq me inxhi në afat të shkurtër do t’i jepni jetë.

Thekët në fund të këmbëve të xhinseve mund t’i bëni, nëse dëshironi.

Dhe si t’i bëni këto xhinsee, shikoni videon.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...