Shenjat që keni ende në mendje ish-in tuaj

Shenjat se ende e keni në mendje ish-in tuaj

Po thoni të vërtetën kur thoni: E kam harruar? Mbas ndarjes është e vështirë që ta harroni dikë vetëm sepse të tjerët ju thonë vazhdimisht se ka ardhur koha ta bëni.

Nuk ka një kohë të caktuar apo ekzakte të nevojshme për të harruar dikë por ama ka disa shenja që tregojnë nëse e keni akoma në mendje.

Provoni veten:

  • Mendoni për të shumicën e kohës.
  • I kontrolloni profilin në rrjetet sociale.
  • Jeni të interesuar për të gjithë dhe askënd në të njëjtën kohë.
  • Disa herë mundoheni të bindni veten se e keni harruar 100%.
  • Do të bënit ende çdo gjë për të.
  • Kur ju ndodh diçka e bukur ai/ajo është personi i parë që doni t’ia thoni.
  • Ndjeni akoma emocione për atë që ka ndodhur.
  • Kur dikush përshkruan personin ideal, ju mendoni ende për të.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Lufto kollën me mjaltë - 3 reçeta efektive

Lufto kollën me mjaltë – 3 reçeta efektive

Mos i jepni aspirin fëmijëve

Shmangni dhënien e aspirinës fëmijëve tuaj