in

Shurupi shtëpiak që largon problemet me frymëmarrje!

Po shfaqen...

Nëse keni probleme me mushkëri, dhembje të fytit, vështirësi të shkaktuara nga astma, bronkit, apo vetëm ju është shterur zëri, atëherë kjo recetë mund t’ju ndihmojë.

Përbërësit:
  • Hudhër
  • 110 mililitër ujë
  • 1/4 të filxhanit me mollë të grirë, apo me uthull molle
  • 1/2 filxhani mjaltë
Përgatitja:

Grijeni tërë hudhrën dhe shtojini përbërësit e tjerë. Lëreni përzierjen që të qëndrojë gjatë natës. Më pas kullojeni dhe mbajeni në vend të ftohtë. Konsumojeni nga një lugë çdo dy orë, derisa të ndjeni lehtësim.

Po shfaqen...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Lëngu nga pjepri, molla e gjelbër dhe trangulli, për humbje të shëndetshme në peshë!

Ky është çaji që pastron gurëzat e dhëmbëve, mbron qelizat e trurit dhe përshpejton rënien në peshë!