in

Stilisti i njohur shqiptar na mbajti shumë sekrete për shtatzaninë e gruas, tani na i thotë gjitha (Video)

Po shfaqen...

Viti që shkoi na rezervoi shumë dasma për figurat publike dhe siç urojnë të ftuarit, me një trashëgimtar pas.

Më në fund edhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti na tregoi se do të bëhet baba dhe kjo pas disa zbulimeve të mediave.

Po shfaqen...

Pas lajmit se familja e tij do të zgjerohej mësuam edhe emrin e bebit. Valdrini do të bëhet baba i një vajze. Por nuk ka mjaftuar me kaq. Dje, në ditën e lindjes së bashkëshortes së tij Edita, ai na ka treguar se sa është rritur vogëlushja me anë të një videoje të postuar në Instagram duke e shoqëruar me fjalët:

“Edhe ? te vetmes grua qe krijon mrekulli dhe eshte mrekullia vete… Mezi po duroj t’ju shoh te dyjave ❤❤
Love u @editaramadani.”

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Forma e thonjëve të këmbës tregon këtë detaj të rëndësishëm për shëndetin tuaj!

Ketchupi juaj i preferuar Heinz sjell çrregullime në mëlçi, pankreas, sistem imunitar dhe tru!