Stilisti i njohur shqiptar na mbajti shumë sekrete për shtatzaninë e gruas, tani na i thotë gjitha (Video)

0 138

Viti që shkoi na rezervoi shumë dasma për figurat publike dhe siç urojnë të ftuarit, me një trashëgimtar pas.

Më në fund edhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti na tregoi se do të bëhet baba dhe kjo pas disa zbulimeve të mediave.

Pas lajmit se familja e tij do të zgjerohej mësuam edhe emrin e bebit. Valdrini do të bëhet baba i një vajze. Por nuk ka mjaftuar me kaq. Dje, në ditën e lindjes së bashkëshortes së tij Edita, ai na ka treguar se sa është rritur vogëlushja me anë të një videoje të postuar në Instagram duke e shoqëruar me fjalët:

“Edhe ? te vetmes grua qe krijon mrekulli dhe eshte mrekullia vete… Mezi po duroj t’ju shoh te dyjave ❤❤
Love u @editaramadani.”

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...