Teshtima dhe marrëdhënia intime kanë lidhje me njëra-tjetrën, ju si mendoni?

Teshtima është mënyra me të cilën trupi ynë mban pastër sinuset dhe zgavrën e hundës.

Mirëpo, ekzistojnë edhe situata të tjera të cilat bëhen shkak i teshtitjes si për shembull kur shikojmë në drejtim të diellit apo në drejtim të ndonjë drite apo arome të fuqishme.

Por disa ekspertë e vënë theksin edhe diku tjetër, sipas tyre disa njerëz kur teshtinë mendojnë për marrëdhënie intime.

Në raste te tjera teshtima lidhet me të ftohtin si dhe me mendimet apo emocionet shqetësuese.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Këshilla për të mos u humbur: A i njihni nevojat e vaginës suaj?

Femra: Kjo ngjyrë i ‘tërbon’ meshkujt!