Tri lugë nga ky eliksir dhe dimrin do ta kaloni si “pashë”!

Këtë dimër do të pëlcisni nga shëndeti nëse vetes ia përgatisni këtë eliksir. Në mjekësinë popullore ekzistojnë shumë receta për rritjen e hemoglobinës në gjak. Kjo bombë e mbushur me vitamina dhe është ilaç i vërtetuar për rritjen e hemoglobinës dhe përmirësimin e pasqyrës së gjakut në përgjithësi.

Përgatiteni menjëherë, e pos se është shumë i shëndetshëm, është shumë i shijshëm

Për përgatitjen e këtij eliksiri ju nevojiten:

  • 200 miligramë mjaltë
  • 200 gramë arra
  • 200 gramë rrush të thatë
  • 200 miligramë lëng nga karota
  • 200 miligramë lëng nga panxhari
  • 2 limonë
Përgatitja e eliksirit:

Në fillim i pastroni dy limonët. I ndani përgjysmë dhe ua hiqni farat. I bluani së bashku me lëvore dhe i vendosni në kavanoz. Në masën ku keni vendosur limonët e bluar shtoni mjaltin, lëngun e shtrydhur nga panxhari de karota. I përzieni. Më pas shtoni edhe arrat e bluara dhe rrushin e thatë.

Përdorimi:

Merrini nga tri lugë në ditë, para secilës shujtë. Nuk ka efekte anësore negative, ndërsa që ju mbush me energji.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Rita Ora

Ardhja e Rita Orës në Kosovë i kushtoi shtetit 300 000 EURO!

Fëmijët janë të rrezikuar edhe me vdekje nga gripi: Prindër, kujdes nga simptomat

Fëmijët janë të rrezikuar edhe me vdekje nga gripi: Prindër, kujdes nga simptomat