in ,

Truk i përsosur për vënien e tushit në sy (VIDEO)

Po shfaqen...

Këtë secila damë duhet patjetër ta dijë, në mënyrë që të duket perfekte. Shumica e femrave ka probleme me vënien e tushit në sy. Problemi mund të zgjidhet pas një kohe dhe pas një përvoje.

Mirëpo, gjithmonë kërkojmë mënyra më të thjeshta. Dhe një të tillë e kemi zbuluar.

Vegla për vënien e tushit është selotejpi. Ngjiteni mu ashtu siç dëshironi të duket linja në sytë tuaj.

Po shfaqen...

Kur ta hiqni shiritin, linja juaj do të jetë perfekte.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Provojeni pa ilaçe të ktheni në balancë gjëndrën tiroide: Artikujt ushqimorë të cilët patjetër duhet t’i eliminoni nga menyja!

Testi psikologjik i Frojdit ka çmendur botën: Zbuloni brendinë e shpirtit tuaj!