Vajza e cila është alergjike nga uji, madje edhe nga lotët e saj…

0 105

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

17 vjeçarja Niah Selway përjeton dhimbje çdo ditë, megjithatë nuk guxon të qajë…

Ajo është aq alergjike ndaj ujit, sa që edhe lotët që i bien nga sytë ia irritojnë lëkurën.

Është një nga 35 njerëzit në botë që vuan nga kjo lloj alergjie.

”Të jetuarit e tillë është një ankth. Kam shumë dhimbje dhe nuk mund të bëj asgjë ta ndalë,” thotë ajo.
Shikojeni videon më poshtë për të parë storien e plotë.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...