in

Vendosni dafinë dhe hudhër në një shishe. Fshiheni në një cep në shtëpinë tuaj dhe shikoni fuqinë që kjo përzierje ka!

Po shfaqen...

Ndoshta mund të keni dëgjuar për disa teknika me hudhër dhe dafinë ose rituale që janë përdorur për të eliminuar energjinë negative.
Shumë njerëz sot bëjnë truke të thjeshta në shtëpi, veçanërisht nëse përjetojnë diçka të keqe në punën e tyre, jetën sociale ose ekonomike.

Ja një truk i mahnitshëm që do t’ju ndihmojë të eliminoni energjitë negative në shtëpi.

Çfarë iu nevojitet:
  • 1 shishe të vogël qelqi,
  • 7 thelpi hudhër,
  • 7 gjethe dafine,
  • 1 litër ujë mineral,
  • Shirit i kuq.
Metoda e përgatitjes:

Derdheni ujin në shishen e qelqit dhe hidhni 7 gjethe dafine dhe 7 thelpi hudhre. Mbulojeni shishen e qelqit me tapë dhe tundeni. Së fundi, vendosni shiritin e kuq në majë të shishes së qelqit .
Shishen e qelqit duhet ta vendosni në një vend të fshehur të shtëpisë tuaj.

Për popujt e Mesdheut, hudhra dhe dafina kanë një fuqi të natyrshme për të tërhequr begatinë dhe suksesin.
Është e rëndësishme që gjithmonë të pastrojmë ajrin rreth nesh, sepse energjitë e këqija kanë fuqi të madhe në jetën tonë, prandaj është e domosdoshme t’i heqësh ato.

Ky truk do të bëjë që energjia e keqe të zhduket dhe gjithçka të shkojë mirë në jetën tuaj.

Po shfaqen...

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Zbulohet se si ndikon në organizëm çokollata e bardhë…

Për të gjitha mamatë: Ky shkrim është dedikuar për ju!