As verë dhe as shampanjë! Ja pija për kënaqësi të çmendur!

Studimet e fundit kanë arritur në përfundimin se çelësi për një orgazmë më të fortë është që të bëni një banjë paraprakisht. Për shkak se nxehtësia nga dushi, nxit rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale. Gjë që sjell lubrifikim dhe ndjeshmëri më të lartë, e si rrjedhojë edhe një orgazmë më të fortë.

Por ka dhe një pije që ju lumturon në dhomën e gjumit:

Qumështi!

Sipas studiueses Aliza Baron Cohen, gjithçka duhet bërë është që të pini qumësht para aktit intim, për ta bërë orgazmën tuaj të fortë.

Përziejeni qumështin me shafran, e nuk do të pendoheni!

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Të kruarat ‘atje poshtë’ gjatë ciklit tregojnë për një problem serioz!

Personat me këtë grup gjaku janë “bisha” në krevat!