Vështirë se nuk do të bini në dashuri me taket e reja ‘Minnie Mouse’ (Foto)

0 109

Zakonisht moda e inspiruar nga Disney përmban shumë ngjyra, por kësaj radhe, një palë këpucë të cilat kanë qenë duke qarkulluar në Instagram po konsiderohen si tejet të lezetshme dhe të përsosura nga fansat e Disney-t.

Fjala është për takat ‘Minnie Mouse’, të cilat kanë dizajn tejet elegant, ndërsa në foton e mëposhtme mund të shihni se në pjesën e pasme të këpucëve gjenden veshët e Minnie.

Minnie Sandals SS 16 in black silk satin available in stores worldwide.

A post shared by OSCAR TIYE (@oscartiye) on

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...