VIDEO: 3 vjeçarja vuan nga një sëmundje në zemër, ka nevojë për ndihmë

Jetojnë në këtë dhomë, dhe kjo është gjithçka që kanë.

Por, familja Gaxhiqi nga fshati Murg i Skenderajt, ka një hall me të madh se shtëpia. Vajza e tyre 3 vjeçare, Elmedina, vuan nga një sëmundje e rëndë në zemër, e cila mund të shërohet vetëm jashtë shtetit dhe kushton shumë.

Ajo ishte dërguar jashtë vendit për tu shëruar, vitin që shkoi, me ndihmën e një organizate italiane, por operacioni nuk pati sukses.

I ati i saj, Besimi, edhe pse i aftë për punë, thotë se një të tillë nuk po e gjen për shkak se jetojnë në vend malor.
E kjo ia bënë edhe me të pamundshme dërgimin e vajzës për shërim. Elmedinës 3 vjeçare i nevojiten rreth 20 mijë euro për operim tjetër që mund të bëhet në Turqi.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Reçeta që largon yndyrën në gjak: ju nevojiten vetëm dy përbërës

Sëmundjet seksualisht të transmetueshme që mund t’i keni, por nuk e dini!